LKL15A12
Model NO.:LKL15A12/LKL8A24
Input voltage:100V-240V
Output voltage:12V / 24V
Output power:120W/180W
USB Output:USB1(QC 3.0):18W,USB2(5V):12W
Model NO.
LKL15A12
LKL8A24
Input voltage
100V-240V
Output voltage
12V
24V
Output power
180W
USB Output
USB1(QC 3.0):18W,USB2(5V): 12W
Cigarette lighter power
10A
8A
Size
160*60*35mm
Product weight
330g
Product certification
GB4943.1-2022
LKL15A12
Model NO.:LKL15A12/LKL8A24
Input voltage:100V-240V
Output voltage:12V / 24V
Output power:120W/180W