LKP-1500GB
Model NO.:LKP-1500GB(Lithium battery)
Input voltage:42V-70V
Output voltage:220V±10%
Rated:1500W
Constant power:≥1500W
Peak:3000W
Frequency:50Hz±1Hz
Model NO.
LKP-1500GB(Lithium battery)
Input voltage
42V-70V
Output voltage
220V±10%
Rated
1500W
Constant power
≥1500W
Peak
3000W
Frequency
50Hz±1Hz
No-load current
≤1A
Conversion efficiency
≥92%
TYPE-C(PD)
30W
USB Output
USB1(QC 3.0):18W,USB2(5V):12W
Protection function
Size
290*190*80mm