LKP-2000GB
Model NO.:LKP-2000GB(Lithium battery)
Input voltage:42V-70V
Output voltage:220V±10%
Rated:2000W
Constant power:≥2000W
Peak:4000W
Model NO.
LKP-2000GB(Lithium battery)
nput voltage
48V-60V
Output voltage
220V±10%
Rated
2000W
Constant power
≥2000W
Peak
4000W
Frequency
50Hz±1Hz
No-load current
≤1A
Conversion efficiency
≥92%
TYPE-C(PD)
30W
USB Output
USB1(QC 3.0):18W,USB2(5V):12W
Protection function
Size
290*190*80mm