LKS-2000PD
Model NO.:LKS-2000PD/LKS-2001PD
Input voltage:12V / 24V
Output voltage:110V±10% or 220V±10%
Rated:2000W
Peak:4000W
Model NO.
LKS-2000PD
LKS-2001PD
Input voltage
12V
24V
Output voltage
110V±10% or 220V±10%
Rated
2000W
Peak
4000W
Frequency
50Hz/60Hz
No-load current
≤1A
Conversion efficiency
≥92%
TYPE-C(PD)
30W
USB Output
USB1(QC 3.0):18W,USB2(5V)+USB3(5V):12W
Cigarette lighter
Direct connection12V
Direct connection24V