LKS-3000LCD
Model NO.:LKS-3000LCD/LKS-3001LCD
Input voltage:12V / 24V
Output voltage:110V±10% or 220V±10%
Rated:3000W
Peak:6000W
Model NO.
LKS-3000LCD
LKS-3001LCD
Input voltage
12V
24V
Output voltage
110V±10% or 220V±10%
Rated
3000W
Peak
6000W
Frequency
50Hz/60Hz
No-load current
≤1A
Conversion efficiency
≥92%
TYPE-C(PD)
30W
USB Output
USB1(QC 3.0):18W,USB2(5V)+USB3(5V):12W
Cigarette lighter
Direct connection12V
Direct connection24V
Protection function
Size
360*200*100mm