LKS-600PD
Model NO.:LKS-600PD/LKS-601PD
Input voltage:12V / 24V
Output voltage:110V±10% or 220V±10%
Rated:600W
Peak:1200W
Model NO.
LKS-600PD
LKS-601PD
Input voltage
12V
24V
Output voltage
110V±10% or 220V±10%
Rated
600W
Peak
1200W
Frequency
50Hz/60Hz
No-load current
≤500mA
Conversion efficiency
≥92%
TYPE-C(PD)
30W
USB Output
USB1(QC 3.0):18W,USB2(5V)+USB3(5V):12W
Cigarette lighter
Direct connection12V
Direct connection24V
Protection function
Size
180*105*65mm
Product weight
0.98kg
Product certification
GB4943.1-2022、CE、FCC、ROHS、UL Test report
Patent  invention
ZL 2020 1 1076035.5
Utility model
LKS-600PD
Model NO.:LKS-600PD/LKS-601PD
Input voltage:12V / 24V
Rated:600W
Peak:1200W