LKT10A12
Model NO.: LKT10A12/ LKT5A24
Input voltage:100V-240V
Output voltage:12V / 24V
Output power:120W
USB Output:USB1(QC 3.0):18W,USB2(5V):12W
Model NO.
LKT10A12
LKT5A24
Input voltage
100V-240V
Output voltage
12V
24V
Output power
120W
USB Output
USB1(QC 3.0):18W,USB2(5V): 12W
Cigarette lighter power
10A
15A
Size
160*60*35mm
Product weight
330g
Product certification
GB4943.1-2022
LKT10A12
Model NO.: LKT10A12/ LKT5A24
Input voltage:100V-240V
Output voltage:12V / 24V
Output power:120W