LKT15A24
Model NO.: LKT15A24
Input voltage: 100V-240V
Output voltage: 24V
Output power: 360W
USB Output: USB1(QC 3.0):18W, USB2(5V): 12W
Model NO.
LKT30A12
LKT15A24
Input voltage
100V-240V
Output voltage
12V
24V
Output power
36W
USB Output
USB1(QC 3.0):18W,USB2(5V): 12W
Cigarette lighter power
30A
15A
Size
180*105*65mm
Product weight
0.9kg
Product certification
GB4943.1-2022
LKT15A24
Model NO.: LKT15A24
Input voltage: 100V-240V
Output voltage: 24V
Output power: 360W