LKT16A12
Model NO.: LKT16A12
Input voltage: 100V-240V
Output voltage: 12V
Output : 180W
Model NO.
LKT16A12
Input voltage
100V-240V
Output voltage
12V
Output power
180W
TYPE-C(PD)
30W
USB Output
USB1(QC 3.0):18W,USB2(5V):12W
Cigarette lighter power
16A
Size
165*70*70mm
Product weight
290g
Product certification
CE FCC ROHS
LKT16A12
Model NO.: LKT16A12
Input voltage: 100V-240V
Output voltage: 12V
Output : 180W