LKT20A12
Model NO.:LKT20A12/LKT10A24
Input voltage:100-240V
Output voltage:12V
Output power:240W
USB Output:USB1(QC 3.0):18W,USB2(5V): 12W
Model NO.
LKT20A12
LKT10A24
Input voltage
100V-240V
Output voltage
12V
24V
Output power
240W
USB Output
USB1(QC 3.0):18W,USB2(5V): 12W
Cigarette lighter power
DC20A
DC10A
Size
125*105*65mm
Product weight
660g
Product certification
GB4943.1-2022
LKT20A12
Model NO.:LKT20A12/LKT10A24
Input voltage:100-240V
Output voltage:12V
Output power:240W